HURTOWNIA "OLA" S. C. MAŁGORZATA JANKOWSKA, ARTUR JANKOWSKI UL. S. WYSPIAŃSKIEGO 5, 09-100 PŁOŃSK

Promocja Dostawa Gratis

Newsletter Jankowscy - Informacje o Nowościach i Promocjach
Zapisz się na Nasz bezpłatny Newsletter i odbierz Rabat - 5% na kolejne zakupy;-)
Producenci
Czas realizacji zamówienia

Zamówiony towar w przypadku płatności przelewem przekazujemy do wysyłki po jego przygotowaniu i zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie lub Poczta Polska - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to 1-2 dni robocze w przypadku kuriera, lub 2-3 dni robocze w przypadku Poczty Polskiej.

W przypadku płatności za pobraniem przesyłka jest przygotowywana i wysyłana do klienta po złożeniu zamówienia bez oczekiwania na płatność, gdyż w takim wypadku klient uiszcza opłatę kurierowi przy odbiorze przesyłki.

Czas realizacji zamówienia liczony w dniach roboczych = Oczekiwanie na zaksięgowanie przelanej kwoty (w przypadku płatności przelewem) + przygotowanie i przekazanie towaru do wysyłki.

Przygotowanie i przekazanie towaru przewoźnikowi do wysyłki:

  1. W przypadku zamówienia do godz. 12 i dostępności towaru na magazynie wysyłkowym – Tego samego dnia. W przypadku złożenia zamówienia po godz. 12 – nadanie przesyłki następuje następnego dnia roboczego w godzinach porannych.
  2. W przypadku braku towaru na magazynie wysyłkowym czas przygotowania towaru do wysyłki wydłuża się o czas sprowadzenia go od producenta do firmy i trwa zazwyczaj od 1 do 7 dni, jednak w nielicznych przypadkach chwilowego braku towaru na magazynie u producenta czas realizacji zamówienia może trwać dłużej. Klient zostanie poinformowany o tym fakcie.

Zamówiony towar można również odebrać osobiście w każdym z naszych sklepów stacjonarnych. Wtedy podczas składania zamówienia klient powinien podać informację, w którym sklepie chciałby odebrać towar. Towar zostanie niezwłocznie przewieziony do wybranego sklepu, a klient o tym fakcie zostanie poinformowany mailowo lub telefonicznie.

Adresy naszych sklepów stacjonarnych, w których można dokonać odbioru osobistego:

Płońsk

  • Ul. Płocka 29
  • Ul. Grunwaldzka 5
  • Ul. Grunwaldzka 16

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl