HURTOWNIA "OLA" S. C. MAŁGORZATA JANKOWSKA, ARTUR JANKOWSKI UL. S. WYSPIAŃSKIEGO 5, 09-100 PŁOŃSK

Promocja Dostawa Gratis

Newsletter Jankowscy - Informacje o Nowościach i Promocjach
Zapisz się na Nasz bezpłatny Newsletter i odbierz Rabat - 5% na kolejne zakupy;-)
Producenci
Bezpieczne Zakupy Bielizna Jankowscy

 

Zakupy w naszym sklepie są całkowicie bezpieczne

 

Zarówno pod względem technicznym:

Stosujemy zabezpieczenia w postaci zaawansowanego protokołu SSL (Secure Socket Layer v3). SSL to sprawdzone i uznane na całym świecie bardzo skuteczne zabezpieczenie pozwalające na zakodowanie przesyłanych danych pomiędzy klientem, a sklepem. W przeciwieństwie do większości sklepów internetowych, u Nas zabezpieczenie w postaci szyfrowania odbywa się na KAŻDEJ podstronie sklepu internetowego, a nie tylko w zakładce "koszyk". Jest to dla Nas rozwiązanie droższe niż standardowe, ale właśnie dzięki takiemu zabezpieczeniu mamy pewność, że nie ma praktycznej możliwości przechwycenia Państwa danych przez osoby niepożądane.

Szyfrowanie danej strony internetowej możecie Państwo sprawdzić sami w bardzo prosty sposób za pomocą krótkiego poradnika umieszczonego tutaj.

 

Prawnym:

Dodatkowo zarówno my (jak i automatycznie nasi klienci) jesteśmy objęci ochroną i nadzorem prawnym zespołu Uczciwyregulamin.pl i Kancelarii prawnej Rucinski-Łyko składającej się z kadry wykwalifikowanych i posiadających bogate udokumentowane doświadczenie adwokatów (a nie jak w większości przypadków - anonimowych adwokatów, którzy w takim wypadku są zazwyczaj świeżo upieczonymi absolwentami studiów prawniczych).

Dzięki temu macie Państwo pewność, że wszelkie nasze działania na rynku usług i sprzedaży internetowej są w pełni legalne, a klient jest prawnie chroniony.

Adres kancelarii:

http://www.rucinski-lyko.pl/

http://www.uczciwyregulamin.pl/

 

  Posiadamy Certyfikat Uczciwy e-Biznes                       oraz                        Certyfikat   Uczciwy Regulamin

                                          

 

 Jak i Moralnym:

W dziedzinie sprzedaży bielizny osobistej działamy już od 25 lat na rynku lokalnym w Województwie Mazowieckim (Płońsk, Ciechanów, okolice). Obecnie posiadamy sieć sklepów stacjonarnych, o których szerzej można poczytać tutaj. Przez te 25 lat zaskarbiliśmy sobie sympatię i zadowolenie już wielu tysięcy klientów, którzy często potrafią specjalnie do Nas przyjeżdżać nawet z sąsiednich miast. Dzięki temu mogę ze spokojnym sumieniem powiedzieć, że jesteśmy firmą rzetelną i godną polecenia.

 

Pozdrawiamy

Bielizna - Jankowscy

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl